Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

NOVY ZTP PRUKAZ

Autor BOŽENA
Předmět NOVY ZTP PRUKAZ
Dotaz

DOBRY VEČER CHTĚLA JSEM SE ZEPTAT, UŽ MAM 19 ROKU PLNĚ INVALIDNI DUCHOD A PRUKAZ  ZTP. , MUJ PROBLEM JE ,ŽE ŠTĚNĚ MĚ ROZTRHALO PRUKAZKU  TO NA TEN ROK DAVAJI PRUKAZ NEBO  PŘEZKOUMANI NOVY DŘIVE   -MALA KARTIČKA TO BUDE, * A KDO ROZHODUJE, ABY MĚ DALI NA TEN ROK* MAM VYSOKY TLAK A JSEM PO TRANSPLANTACI LEDVINY .MAM NA RUCE FISTULI -NA DIALYZU  PŘIPADĚ PROBLEMU, DĚKUJU BOŽENA

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Boženo,

dostavte se na ÚP. Ukažte jim zbytky Vašeho průkazu a požádejte o vydání duplikátu Vašeho průkazu ZTP. Neměla byste být nově posuzována. Výměna by měla proběhnout rychle.

S pozdravem Václav Krása