Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Nové průkazy ZTP

Autor Stanislav Dvořák
Předmět Nové průkazy ZTP
Dotaz Dobrý den, mám dotaz týkající se nových průkazů ZTP. Jsem držitelem průkazu ZTP s platností neomezeně. Je možné, že když si půjdu vyřídit nový průkaz ZTP, tak mě budou znovu zdravotně posuzovat a průkaz ZTP mi znovu nemusí dát. Je mi 68 let a mám Bechtěrevovou chorobu IV.-V. stupně. Děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Dvořáku,

když máte průkazku ZTP na dobu neomezenou, tak nevím proč byste žádal o novou. Samozřejmě při žádosti o novou byste byl nově posuzován.

S pozdravem Václav Krása