Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

muzu zadat o ztp

Autor ivan
Předmět muzu zadat o ztp
Dotaz prosim vas moc pan krasa mam chronicky vertebrogenni algicky syndron cele patere pri degenerativnich zmenach , polyneuropatie dolnich koncetin diabeticka pocinajici,ischemicka choroba srdecni chrom ,arterialni hyperteze 3st,dyslipidemie,diabetes mellitus2typu,asma bronchiale,chopn1st,syndron spankove apnoe,chron rhinitis,chron faryngolaryngitis, vredova choroba gastroduodena,varixy dolnich koncetin,st.p. flebotomboza femoropoplitealni,neurogeni tetanie uskosna porucha,chronika forma sinus pilonidalis .st.p. radikalni excizi a plastice dle karydakise dehiscence operacni rany pro absces se sekundarnim hojenim,st.p.operaci fissura analis chronica.tak vas moc prosim mam prukaz jen tp .mi dali pred 1rok dekujivam moc mu zete mi napsat na muj emel dekuji vam moc sceleho srce.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Ivane,

nejsem lékař a tak mi vypsané diagnózy moc neříkají. Při žádosti o průkaz ZTP musíte především splňovat kritéria v oblasti mobility nebo orientace. To znamená mít problémy s pohybem, nebo smyslové či mentální postižení. Pokud tomu tak u Vás není, budete mít problém se žádostí o ZTP.

S pozdravem Václav Krása