Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Možnost vyzvednutí průkazu ZTP/P

Autor Lucka
Předmět Možnost vyzvednutí průkazu ZTP/P
Dotaz

Dobrý večer pane Krása. Prosím Vás, byl mi přiznán opět průkaz ZTP, a chtěla bych si ho tento týden vyzvednout. Bohužel jsem ale ještě neobdržela doporučený dopis o ZTP a o možnosti jeho případného pětidenního odvolání. Brání to nějak tomu, abych si průkaz jela vyzvednout?
 Děkuji, s pozdravem Lucka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Lucko,

doporučuji Vám, abyste se telefonicky dohodla s pracovnicí ÚP, kdy si jej máte vyzvednout. Případné odvolání můžete podat až po doručení rozhodnutí a lhůta je 15 dní. 

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.