Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

karta ztp

Autor ivet
Předmět karta ztp
Dotaz Dobrý den pane Kráso potrebovala bych poradit na kartu jsem čekala 10 měsíců ale stejně ji zamítli mám prakticky slepotu oka na oko nevidím na oko a problémy s kolenem .Nikdo si mě ke komisi nepozval tak nevím jak se to určuje kdo má na kartu nárok ....Mohlbys te mi poradit jak mám dát odvolání a kam se to posílá _na ůřad práce ....

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ivet,

stačí napsdat velmi jednoduché odvolání s tím, že uvedete číslo rozhodnutí a důvody odvolání. Odvolání musíte poslat do 15 dnů od obdržení rozhodnutí, a to prostřednictvím ÚP na MPSV ČR, odbor odvolacích agend, Podskalská 19, 128 01 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.