Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

jsem uznán invalidou 3 stupně a to natrvalo

Autor Leoš
Předmět jsem uznán invalidou 3 stupně a to natrvalo
Dotaz Přeji pěkný den a mám k Vám vážený p. Krása prosím dotaz.Již delší dobu jsem uznám invalidou 3 stupně a to natrvalo, (trvale). VZP karta mi platí do roku 2025,Chci se zeptat co nastane po roce 2025 zdali dostanu automaticky novou ZTP kartu,nebo se musím sám přihlásit.Děkuji za odpověď a s pozdravem Smiřický L.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Smiřický,

přibližně tři měsíce před tím, než Vám bude končit platnost průkazu ZTP, tak musíte sám požádat ÚP o prodloužení doby platnosti. ÚP pravděpodobně udělá nové posouzení zdravotního stavu a na základě toho Vám bude průkaz prodloužen.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.