Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz na ZTP

Autor pavel pari
Předmět dotaz na ZTP
Dotaz Dobrý den dostal jsem příspěvek na péči 2 stupně a ptám se prosím Jak mám postupovat pro získání průkazu ZTP DĚKUJI.Momentálně mám průkaz TP.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pavle,

skutečnost, že Vám byl přiznán II. stupeň PnP ještě neznamená, že máte nárok na průkaz ZTP. Tím Vás nechci zrazovat od toho, abyste si žádost podal. Je potřeba s tím počítat, že zde není žádná souvislost. Žádost o průkaz ZTP se podává na formuláři, který jste musel vyplňovat již u průkazu TP a podává se na ÚP.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji