Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz na ZTP

Autor Vaclav
Předmět dotaz na ZTP
Dotaz

Zdravim a preji hezky den.CHtel bych se Vas zeptat na jednu vec ohledne prukazky ZTP .uz o tom bylo napsano a receno dost,ale mne by zajimalo kde je pravda .Za prve se rikalo ze ty co je maji pred rokem 2012 jim budou vymeneny automaticky,podle UP ted museji dolozit ze maji priznane ulevy na ZTP .Kdyz ten doklad nenajde tak se musi podrobit nove kontrole,rozumim tomu dobre.Dekuji za odpoved Tůma.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Tůmo, ,

záleží na době platnostu průkazu, kterou máte uvedenou na průkazu. Pokud je platnost do 31. 12. 2015 nebo déle, bude Vám průkaz vyměněn i když nemáte rozhodnutí o přiznání úlev.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívíte moje reklamy na webu www.nrzp.cz.