Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

DOTAZ NA ZISKANI ZTP

Autor skarvada martin
Předmět DOTAZ NA ZISKANI ZTP
Dotaz

DOBRY VECER PANE KRASO CHTEL JSEM SE VAS ZEPTAT JESTLI MAM NAROK NA KARTU ZTP KDYZ JSEM V PID 3.STUPNE.MAM PROBLEMY S ORIENTOVANI SE MEZI LIDMA MAM TAKE STRACHY.MA DIAGNOZA JE PARANOIDNI SCHIZOFRENIE.PREDEM VAM DEKUJI ZA ODPOVED

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Martine,

na Vaší otázku nelze bez znalostí dalších podrobností odpovědět. Doporučuji Vám, abyste se dostavil na odbor sociální péče Vaší obce s rozšířenou působností a požádal o průkazku ZTP a počkal si na výsledek správního řízení. Doporučuji Vám si prostudovat přílohu č. 2, vyhlášky č. 182/1991 Sb., kde jsou uvedeny jednotlivé druhy postižení k přiznání výhod jednotlivých stupňů.

S pozdravem Václav Krása