Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz na průkaz ZTP

Autor Jarka Prokopová
Předmět Dotaz na průkaz ZTP
Dotaz

 Dobrý den,  je mi 28let a chtěla bych se zeptat 16.10.08 mi byl přiznán plný invalidní důchod na 1rok  z důvodu Crohnovy nemoci, budu chodit minimálně rok na Biologickou léčbu, jednou za 14dní chodím na injekce léku Humira, a proto se chci zeptat jestli mam nárok na průkazku ZTP?? a kam a jak si o ni zažádat? předpokládám že na CSSZ. Děkuji předem za odpověď Prokopová.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Prokopová,

téměř jste si odpověděla sama. Nejlépe bude  když se dostavíte na odbor sociální péče Vaší obce s rozšířenou působností. Tam Vám pomůžou.

S pozdravem Václav Krása