Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz na průkaz ZTP

Autor Milena Herrmanová
Předmět Dotaz na průkaz ZTP
Dotaz Dobrý den,obracím se na Vás s dotazem,zda je možné přiznání ZTP- jsem nyní 9měsíc v pracovní neschopnosti, v srpnu minulého roku jsem si zlomila zevní kotník hlezenného kloubu s přetrháním postranních vazú a zlomenina kostrce,nyní jsem po operaci vazů minulý týden mi byla odstraněna poslední dlaha a od příštího týdne začnu rehabilitovat,pohybuji se pomocí francouzských holí,daleko nedojdu na rehabilitace a k lékaři mě musí dovézt

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Herrmanová,

záleží na tom, zda následky Vašeho úrazu budou trvalého charakteru, nebo to budou následky pouze dočasné a po rehabilitaci nebudete mít žádné velké potíže s chůzí. Takže skoro Vám doporučuji zatím počkat.

S pozdravem Václav Krása