Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz na neoprávněnost užívání ZTP

Autor František Odstrčil
Předmět Dotaz na neoprávněnost užívání ZTP
Dotaz

Dobrý den pane Krása. Máme dotaz. Kde se odvolat na neoprávněné vydání ZTP a parkovacích míst  !!!!! Jen pro Vaší informaci,ani jeden z nich v životě nechodil s hůlkou, natož s berlou, nebyli na operaci s nohama, chodí jako my ostatní, tahají vozíky s nákupem a pospíchají, když by jim měl ujet dopravní prostředek. Jeden jezdí s tím autem a dělá i v 80 letech soudního odhadce, druhá je cigánka vdova v důchodě, auto nemá jen syn který bydlí 15 km od ní, ale vidět jej přijet, to je zázrak. Zajímalo by nás kteří lékaři nebo komise k vydání ZTP dali těmto lidem souhlas!!!!!   Značky k parkování byly vydány jednomu v loni a druhému letos.


Děkuji předem za odpověď.

Za SVJ vyřizuje František Odstrčil

 

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Odstrčile,

můžete podat stížnost na úřad práce nebo přímo na odbor posudkové služby MPSV ČR, Podskalská 19, 128 02 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/. Děkuji.