Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dotaz na čekací dobu ZTP

Autor Jana
Předmět Dotaz na čekací dobu ZTP
Dotaz Dobrý den,pane Kráso.Nevím,na koho se mám obrátit.Byl mi posudkovým lékařem přiznán průkaz ZTP,jsem tělesně postižena.Průkaz jsem chtěla kvůli parkovací karty,ale o příspěvky jsem nežádala.Potřebuji jen parkovací kartu.Platnost průkazu mám od 1.3.2018 a před téměř 4. týdny jsem o něho žádala na úřadě se standardním postupem podpis,fotografie.Už je to skoro 4 týdny a úřednice mi tvrdí,že průkaz je zhotoven,ale neposlali ho z Prahy.Co jsem zjišťovala,je čekací doba maximálně 14 dní.Můžete mi prosím poradit,kde poslat urgenci,koho oslovit?Úřednice mě odbývá,že průkaz má Praha a já nevím,kdo mi může podat informaci,kde se průkaz opravdu nachází.Každý den bez parkovací karty je pro mě utrpení.Děkuji za pomoc a odpověď.Jana

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

asi bude nejlépe, když zajdete za ředitelem Vašeho ÚP a požádáte ho, aby Vám písemně zdůvodnil, proč ještě nemáte průkazku.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji