Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Jan B
Předmět dotaz
Dotaz DOBRY DEN PANE KRASA.MAM NA VAS DOTAZ OHLEDNĚ ZTP MAM PO 6 OPERACICH PATEŘE. STEHO BYLO 2 KRAT ZPEVNENI PATEŘĚ A VYMENA PLOTENKY .VŠE NA L4 -5 KDE JE I HEMANGION KTERY TLAČI NA MICHU A TO NENI JDINY . DALE MAM 2 OPERACI ZAVEDENI NEURO MODULACE ZAVEDENA UVN PRAHA CHODIM O DVOU FRANCOUSKYCH HOLICH.ZTP MAM TRVALE ALE PŘI DNESNI POLITICE MAM VELKU OBAVU ZE OTO PŘIJDU AŠ JE ČLOVĚK STOHO NERVOZNI STEHO CO BUDE . PROSIM JESTLI BYSTE MĚ KTEMU NECO NEŘEKL JAK TO BUDE DO BUDOUCNA . DĚKUJU MOC ZA ODPOVĚD. PŘEJU PĚKNY DEN. JAN B.

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Jane, 

myslím si, že při Vašem zdravotním postižení se nemusíte obávat odebrání průkazu ZTP. Pokud by se tak přesto stalo, hned mě kontaktujte.

S pozdravem Václav Krása