Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Michaela Šarmanová
Předmět dotaz
Dotaz

Dobrý den pane Kráso, mám takový dotaz. Celý život jsem pracovala jako zdravotní sestra a nyní jsem v důchodu . Mám obrovské problémy s koleny s dg. Gonarthrosis III.st a coxarhtrosis III.st. Mám také neurovegetativní syndrom a obrovské problémy s páteří. Byla jsem v lázních, chodím pravidelně na RHB a tím pádem problémy s chůzí a stáním. Myslíte, že bych mohla na tomto základě požádat o průkaz ZTP?  Děkuji za odpověď Šarmanová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Šarmanová,

domnívám se, že byste mohla požádat o průkaz ZTP. Doporučuji nVám, abyste u posudkové komise trošku přizpůsobila svůj pohyb, aby bylo zřejmé, že nikam nedojdete. Pokud byste neuspěla, doporučuji, abyste podala odvolání.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.