Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor Jana
Předmět dotaz
Dotaz Dobrý den pane Kráso jsem včástečném ID s bederní páteří mám problém že nemůžu dloho chodit a nosit těžké věci my taky dělá problém a s úklydem je to tosamé.A od lonska mám problém s krčíní páteří doktor mě poslal na rengen a tam my daly vísledky.Megatransversus C7oboustrané,chondros plotének C5a6 se spondylosou.chondrosa plotének L2,4a5 se spondylosou.Spondylolisthesa L5/S1 s posunem o 5 mm asusp spondylolysou. Mě pořád bolíhlava,začly mě brnět ruce nškdy se stává že nemám v rukou cit a ktomu mě začala brnět ipravá noha. Ráda bychse zeptat jestly mám nárok na průkaz ZTP.Já se ptám proto že my už jednou ohledmně bederní páteře bylo řečeno že nemám nárok.Proto vás prosím o radu Moc děkuji za odpověd Valentová

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

nejsem posudkovým lékařem, a tudíž Vám nedokážu odpovědět, zda máte nárok na průkaz ZTP. Pokud však normálně chodíte, tak se obávám, že Vám průkaz nebude přiznán.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji