Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

dotaz

Autor frantisek machula
Předmět dotaz
Dotaz

Dobry vecer pane Krasa timto bych vas chtel poprosit o radu netyka se to me osoby ale me pribuzne.Pred ctyrmi lety byla na operaci kycelniho kloubu ma ID III.stupne od narozeni ma problemi s kyclemi.Ma narok na prukaz ZTP.Ona uz dvakrat o tento prukaz zadala ale problem byl vtom ze jeji osetrujici lekarka se spletla ve spisu misto III. ho stupne invalidity ji napsala I.stupen invalidity nacoz ji tento ZTP prukaz nebyl schvalen.Dekuji za odpoved.Machula Frantisek

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Machulo,

nejlépe bude, když Vaše známá si o průkaz požádá znovu. Pokud by neuspěla, může podat odvolání k MPSV, případně podat správní žalobu.

S pozdravem Václav Krása