Dotaz

Dobrý den jsem již 3 rokem v plném in duchodu trpím depresemi a špatnou soustředěností pořád se mi točí hlava a mám co dělat abych se kolikrát dostal k lékaři jsem ve 3 kategorii postižitelnosti mám nárok na ztp-p Děkuji Mareš.
 
Ladislav Mareš

Vážený pane Mareši,

doporučuji Vám zkusit požádat o průkaz ZTP/P. Formulář žádosti najdete na www.mpsv.cz. Vyplněnou žádost pošlete na ÚP doporučeným dopisem.

S pozdravem Václav Krása

 

Vážený pane, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohl Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.