Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Dodatek k dotazu ZTP

Autor Kateřina
Předmět Dodatek k dotazu ZTP
Dotaz

Vážený pane Krása,

velice Vám děkuji za zodpovězený dotaz, zapomněla jsem se ještě zeptat, v rozhodutí ještě synovi přišlo, že má vrátit na příslušný úřad průkazku ZTP a znak invalidního  označení vozidla. Když budeme dnes podávat odvolání u úřednice, které tyto náležitosti máme vrátit, je syn povinnen je vrátit nebo mu jsou ponechány do doby dalšího rozhodnutí ?

Děkuji a přeji příjemný den.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kateřino,

vzhledem k tomu, že se odvoláváte proti odebrání průkazky ZTP, tak není správní řízení ukončeno a proto nenabylo právní moci. Z tohoto důvodu se domnívám, že nemusíte vrátit průkazku ZTP ani označení O1 a to do konečného rozhodnutí.

S pozdravem Václav Krása