Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Délka řízení odvolání proti přiznání TP místo ZTP

Autor Tomáš Pfeifer
Předmět Délka řízení odvolání proti přiznání TP místo ZTP
Dotaz Vážený pane Kráso, minulý týden mi bylo doručeno oznámení, že bylo zahájeno řízení ve věci odvolání proti přiznání průkazu OZP ve stupni pouze TP. Jakou lze očekávat délku tohoto řízení a lze ji případně nějak urychlit-zkrátit, a jakým způsobem? Děkuji Vám za pomoc, s pozdravem Tomáš Pfeifer

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Pfeifere,

odvolací řízení podle zkušeností, které mám, trvá nejméně tři měsíce. Urychlit jej příliš nemůžete, protože Vaše dokumentace se posílá z Úřadu práce do Prahy na odbor odvolacích agend MPSV ČR. Můžete opbčas zavolat na ÚP jak daleko je správní řízení ve Vaší věci, ale prakticky nic jiného dělat nemůžete.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji