Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zvyseni stupne invalidity.

Autor Pavlikova Martina
Předmět zvyseni stupne invalidity.
Dotaz

dobry den,byl mi priznan castecny invalidni duchod 1 stupne,pobiram ho od 16.8.2012. problém s očima se zhorsil a zaroven mi konci v dubnu materska dovolena. proto bych chtěla požádat o zvyseni stupne invalidity. Na posudkovem mi vtedy také rekli,ze mohu zažádat o zvyseni pokud se problém zgorsi. Chtela bych se zeptat,jestli muzu uz zadat,nebo počkat az mi v dubnu materska skonci. a jak mam postupovat. Dekuji Pavlikova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Pavlíková,

pokud se zhoršil Váš zdravotní stav, tak můžete požádat o zvýšení stuopně ID okamžitě.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se v souvislosti s neustálým snižováním podpory státu, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.