Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zvýšení invalidních důchodů II pokračování

Autor Petr
Předmět Zvýšení invalidních důchodů II pokračování
Dotaz

Omlouvám se - odkaz zní: Invalidním důchodcům se zřejmě zvýší penze, podporu mají u ministrně i premiéra .Je z 30.9.2018

Děkuji Petr

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Petře,

invalidní důchody budou zvýšeny standardně, jako všechny důchody, od 1. 1. 2019. Jiné extra zvýšení invalidních důchodů v příštím roce nebude.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.