Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zvýšení ID

Autor alena
Předmět zvýšení ID
Dotaz Dobrý den,5 let pobírám ID prvního stupně(TEP kyčle v prav.) 2019 březen jsem podstoupila další operaci(TEP kyčle vlevo) t.č. v PN pracuji v chráněné dílně na 6 hod.mohu si zažádat o zvýšení ID a o průkaz ZP děkuji za odpověd´

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Aleno,
samozřejmě, že si zažádat o zvýšení ID nebo průkazu OZP požádat můžete, ale nedovedu odhadnout na kolik budete úspěšná. Žádost o zvýšení stupně ID se podává na OSSZ a žádost o zvýšení stupně průkazu OZP se podává na Úřadu práce. 

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.