Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zvýšení ČID

Autor Stanislav Malý
Předmět zvýšení ČID
Dotaz

Dobrý den,

myslíte si, že má smysl požadovat zvýšení ČID z 1. stupně na 2. stupeň ? 1. stupeň mám po TEP kolene z roku 2013. Letos jsem po TEP kyčle a přemýšlím, jestli žádat o zvýšení ČID. Je mi 55 let.

Hezký den, Malý

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Malý,

domnívám si, že je to možné. Protože máte ID stanoven po roce 2010, tak by zvýšení stupně na II. stupeň mělo pro Vás finanční efekt. 


S pozdravem Václav Krása

Vážený pane, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnoval Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.