Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ztp

Autor Martin
Předmět ztp
Dotaz Dobrý den měl bych na vás dotaz,Mám invalidní duchod 3 stupně od prosince 2017 poslední vyšetření jsem absolvoval cca 1,5 rokem Chci si podat žádost o prukaz ztp zajímalo by mě jestli musím absolvovat znovu všechna zdravotní vyšetření Přeju vám pěkný den

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Martine,

pokud se Váš zdravotní stav nezměnil, tak můžete posudkovému lékaři předat stejnou zdravotní dokumentaci, jako jste mu již předal při žádosti o invalidní důchod. Je však možné, že si posudkový lékař vyžádá ještě nějaká další vyšetření.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.