Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zrušení ozz

Autor Hana Jirásková
Předmět zrušení ozz
Dotaz

Děkuji moc pane Krása,už se na tom pracuje,příští měsíc budu pozvaná k posudkové komisi,ale prosím ještě o jednu odpověď,když id nepřiznají,je možnost se odvolat?Víte v tomto státě Vám nikdo neporadí sám od sebe,proto prosím Vás o odpověď.Když Vás poslouchám v televizi,jste asi jediný člověk,který přemýšlí,než něco řekne.Naši vládní činitelé:no.koment.DěkujiVám za odpověď Hana.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jirásková,

samozřejmě, že se můžete odvolat, a to k České správě sociálního zabezpečení Praha. Odvolání se posílá prostřednictvím okresní správy sociálního zabezpečení.

S pozdravem Václav Krása