Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zpráva od lékaře

Autor Petr Odvarka
Předmět zpráva od lékaře
Dotaz

Dobrý den, Vážený pane krása budou mě posuzovat z důvodu pnp. Jsem zcela nevidomí jiné obtíže nemám.Co by měl oční lékař do zprávy pro posudkovou komisi napsa krom toho ,že jsem zcela nevidomí ? Děkuji Odvářka

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Odvářko,

lékař by Vám měl především napsat, že vzhledem k Vašemu zdravotnímu postižení, nejste schopen některé činnosti vykonávat, a nejlépe bude, když mu je popíšete sám. Nedělejte ze sebe hrdinu, aby byla Vaše miíra závislosti správně posouzena.

 

S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji