Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zprava

Autor Anna
Předmět zprava
Dotaz

Dobry vecer pane Krasa.Chtela bych Vam podekovat za Vasi odpoved.Mam jeste jeden dotas,ale bude delsi.Stala se mi docela vazna situace pokusim se Vam vse napsat tak aby jste tomu rozumnel.Stala se docela vazna situace kterou jsem zjistila bohuzel az dnes vecer kdyz jsem si znovu procitala papiry.Jak mi totiz ta lekarka zamitla duchod dala mi vlastne vyrozumneni jiz tam 2x oba stejny ja ten jeden podepsala rekla mi ze se muzu odvolat,ale az mi prijde vyrozumneni od OSSZ ja vlastne pak cekala stale nic neprislo proto jsem Vam psala jaka lhuta je na odvolani 90 dni jiz bylo a stale mi nic neprislo a prave dnes jsem zjistila s manzelem,ze pravdepodobne  ten papir o zamitnuti co mi dala je vlastne jiz vyrozumneni vubec jsem TO netusila a ani me nenapadlo ze by to udelala schvalne 2x mi opakovala,ze mi prijde to same vyrozumneni ale postou doporucene a az paK se muzu odvolat.Myslim ze to byl zamer.Chci se jeste jednou zeptat co mam delat podat i tak odvolani nebo stiznost i kdyz je to jiz 90dni?.Bohuzel neznalost zakona neomlouva a u me asi dvojnasob!!!Doufam ze je jeste nejaka sance.MOC VAM DEKUJI ZA VAS CAS OPRAVDU SI TOHO VAZIM.ANNA.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Anno,

nezbývá Vám nic jiného, než podat novou žádost o ID a příště si lépe pohlídat lhůty. Můžete také podat stížnost na lékařku, a to na odbor posudkové služby MPSV ČR, Podskalská 19, 128 02 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása