Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zpráva

Autor Michal
Předmět zpráva
Dotaz

Zdravím Vás Pane Kráso. 14.12. jdu na první LPK kde se bude posuzovat zda mi bude ponechán ID 3st.Všechny lékařské zprávy moje obvodní už odeslala ale chybí mi ještě jedna zpráva od ortopeda kterou považuji jako zásadní ale budu ji mít v ruce až týden po LPK.Pokud mi bude ID snížen mohu tu poslední lékařskou zprávu od ortopeda použít v námitkovém řízení nebo musím znovu žádat o zvýšení ID na 3st.?Nebo je i možnost tuto poslední zprávu zaslat dodatečně přímo do Prahy na ČSSZ hned jak mi ji pan doktor předá?Michal

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Michale,

námitkové řízení je nejvhodnější právě k doplnění zdravotní dokumentace tak, aby byly nové argumenty pro úspěch v námitkovém řízení.

S pozdravem Václav Krása