Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zpráva

Autor Hana
Předmět zpráva
Dotaz Dobrý den mám na Vás takovej dotaz ,mám poblém asi půl roku mám bolestli zad ,byla jsem na infuzích v nemocnici a ty MI NEPOMOHLI. NAPÍŠU VÁM ZPRÁVU OD DOKTORA MÁM BOLESTI ZA KRKEM S PROPAGACÍ DO LHK DO VŠECH PRSTŮ,POCIT OTOKU,CITLIVOST V NORMĚ JEMNÉ POHYBY V NORMĚ I SÍLA SVALOVÁ OBJ POHYBY C PÁTEŘE VOLNÉ ,BEZ DRÁSOTŮ NA HK JEMNÉ POHYBY NEPORUŠENY,STEJNĚSVAL.SÍLA AKRÁLNĚ I V LOKTECH NEJSOU TROF.PORUCHY NEJSOU PORUCHY CITLIVOSTI.NEURČTĚ TINNEL Z LOKTE,ALE DX NA RTG C PÁTEŘE PRAKTICKY BLOK C3/4,KANÁL PÁTEŘE PROSTORNÝ NAPŘÍMENÁ C LORDOZA .JEN ČÁSTEČNĚ FUNKČNÍ SN.JEN FLEXE-KDE NENÍ POSUN.PROSTÝ LATER.JEN S VYROVNANOU C LORDOSOU .NA MR C PÁTEŘE JE DISKREPANCE MEZI NEJVĚTŠÍ NÁLEZEM A TO JE PROTRUZE C4/5 ,ALE VÍCE DOPRAVA MENŠÍ NÁLEZ FORAMINOSTENOSY JE C3/4 TA JE ALE DOLEVA NA STRANU OBTÍŽÍ OSTEOCHONDROSA C PÁTEŘE..TAK JSEM SE CHTĚLA ZEPTAT JESTLI BYCH S TÍMTO NÁLEZEM MĚLA NÁROK NA INVALIDNÍ DŮCHOD .JSEM OD POLOVINY LISTOPADU NA NEMOCENSKÝ TAK JSEM SE CHTĚLA ZETAT KDY BYCH EVENTUELNĚ MĚLA ŽÁDAT PORADTE MI PROSÍM DĚKUJI

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hano,

obávám se, že v současné době vůbec nemůžete uvažovat o přiznání invalidního důchodu. Musela byste být v pracovní neschopnosti, ale spoň půl roku. Pokud byste po tuto dobu byla v pracovní neschopnosti, tak by bylo možné uvažovat o možnosti žádosti o ID.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji