Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

znalec v oboru posudkové lékařství

Autor Marcela ( 2 st. id)
Předmět znalec v oboru posudkové lékařství
Dotaz Dobrý den má otázka je následující . V roce 2017 jsme nechali vyparacovat znalecký posudek v oboru POSUDKOVÉHO LÉKAŘSTVÍ. S tím to posudkem a dalšími znaleckými posudky jsem předstoupila před posudkovou komisi . Ta na znalecké posudku nereflektovala a ani na znalecký posudek z oboru POSUDKOVÉHO LÉKAŘSTVÍ.Podali jsme odvolání a tam dokonce DR. rozporuje znalecký posudek z daného oboru . Dokonce ho rozporuje ve svém odůvodnění. Vím , že u nás je už vše možné ,ale rozporovat znalecký posudek ( posudkové lékařství ) bez soudu je snad možné jen u nás. Samozřejmě , že se obrátíme na soud, ale může si to ZÁKONĚ vůbec posudkový lékař dovolit ?? A pokud ano neměl postupovat jinak, a po případě jak ? Pokud porušil zákon a neřídil se znaleckým posudkem v daném oboru tedy POSUDKOVÉM LÉKAŘSTVÍ jaký zákon to je . Moc děkuji za Váš čas a trpělivost s přáním zdraví, zdraví Marcela

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Marcelo,

obávám se, že takovou věc asi zákon přímo neupravuje. To je zpochybnění znaleckého posudku. Pošlu tuto věc na ČSSZ a budu je žádat o vysvětlení. Pokud budete chtít znát reakci, napiště mi prosím Vaši adresu na v.krasa@nrzp.cz.


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji