Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

změna výše ID

Autor Placatkova Naďa
Předmět změna výše ID
Dotaz Dobrý den,pane Krása mám ID I.stupně a vzhledem k tomu,že se mně v minulém roce bohužel podstatně zhoršil můj zdravotní stav,tak jsem si zažádala o zvýšení ID. Pan doktor mě posoudil,že můj zdrav.stav odpovídá ID II.stupně. Teď budou moje posouzení posílat do Prahy,aby mně sociálka vypočítala peníze,což bude trvat několik měsíců,což já vím. Můj dotaz zní následovně-pozastaví mně soc. vyplácení důchodu,a pak mně pošle celou částku zpětně,a nebo mně bude vyplácen důchod odpovídající I.stupni,a pak mně pošlou rozdíl? Děkuji za odpověď Naďa Placatková

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Placatková,

bude Vám nadále vyplácen ID I. stupně a po stanovení nové výše ID Vám bude doplacena částka od data přiznání ID II. stupně.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu. Děkuji.