Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Změna trvalého pobytu

Autor Roman Mráz
Předmět Změna trvalého pobytu
Dotaz Dobrý den, chci se zeptat zda při změně trvalého pobytu(stěhování do jiného okresu i kraje) bude znovu posuzován můj zdr. stav ohledně PID posudkovým lékařem daného města a zda případně hrozí odebrání PID? Děkuji

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Mráze,

nemusíte se ničeho obávat. Změna bydliště nemá žádný vliv na ID. Musíte jen na OSSZ nahlásit změnu adresy pro zasílání důchodu, pokud jej pobíráte v hotovosti. Pokud Vám je důchod zasílán na účet, tak nemusíte dělat nic.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud navštívéte reklamy na mém webu http://www.vaclavkrasa.cz/