Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

změna stupně invalidity druhý dotaz

Autor Eva
Předmět změna stupně invalidity druhý dotaz
Dotaz Dobrý den pane Krása moc se omlouvám dneska jsem se již ptala ohledně snížení stupně invalidity z 3.stupně na 1 stupeň. Posudkovým lékařem v Karviné . Po námitce mě bude znova posuzovat ten stejný lékař a nebo budu poslána k jinému ,protože si myslím když měl předem připravené a jen mě oznámil že se mi snižuje invalidita tak by to asi udělal znova nebo si můžu požádat o jiného posudkového lékaře . Jeho názor je že i kdyby jsem měla deset operací tak mě invaliditu 3 stupně neuzná ,protože horníci na karvinsku mají také operace páteře a pracují a že když mě uznali invaliditu 3 stupně v Českém Krumlově tak to bylo jen protože tam jsou hodní . Ale dle mého laického rozumu musí být přece tabulky všude stejné nebo se pletu ? děkuji za odpověď a omlouvám se že jsem se nezeptala hned Eva Nowakova Havířov

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Evo,

při podání námitky můžete zároveň podat výhradu proti posudkovému lékaři, který Vás dosud posuzoval a žádat o posouzení jiným posudkovým lékařem.

S pozdravem Václav Krása