Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Změna místa posuzování

Autor Danka
Předmět Změna místa posuzování
Dotaz Dobrý den pane Kráso. Mám na vás dotaz. I když sem se už jednou odvolala proti posudku a žádala o změnu posuzujícího lékaře. Pořád mně posuzuje sama vedocí posudkářu. Jednání má nelidské. Nebere v potaz posudky od lékařů. Chci pořádat o změnu místa a města posuzování, pro podjatost posudkové lékařky. Kde mám pořádat. Patřím pod okres Písek. Odvolání budu posílat do Tábora. Předem moc děkuji Danka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Danko,

doporučuji Vám podat stížnost na postup posudkové lékařky na odbor posudkové služby MPSV ČR, Podskalská 19, 128 01 Praha 2.

S pozdravem Václav Krása