Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

změna invalidity avýplata a úp

Autor Hana Králíkovázm
Předmět změna invalidity avýplata a úp
Dotaz

Dobrý den   Mám ještě k vám dotaz. Dnes mi přišlo rozhodnutí z Prahy že mi mění ivaliditu z 3s na 2st.Od 18. 8  2011  a že výše důchodu mi ještě zustává stejná po dobu 13 splátek od poslední kontroly a tu sem měla 22.62011. a to mi přešel posudek už předtím z mělníka že změna je od 22.6.2011 tak se ptám kdy mám dojít na úp jestli hned a nebo nejdřív 18.8 jak mi přišlo dnes z Prahy  Na kontrole sem byla na Mělníku Předem děkuji za odpověd P králikova

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Hano,

stačí, když se budete na ÚP hlasit až v srpnu.

S pozdravem Václav Krása