Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zamitnuti namitky

Autor Pavlina Kolajova
Předmět zamitnuti namitky
Dotaz Dobrý den. Mám po rakovině prsu a z ruky vzate 2 uzliny,pod paží nám místo zatvrdle a ruku nedám pořádně nahoru,byl mi odebrán inv.důchod 3stupne,podala jsem namitku a zprávy od onkologa a oraktic.lékaře,kde mi nedoporucuji zátěž na pravou ruku,že mě bolí a při námaze natekaa že doporučuji sníženou pracovní schopnost,ale namitkova lékařka,mi sdělila,že to neuznává,že jsem si celý rok nestezovala na zátěž a je divné ze oba lékaři to píší až při namitce, Dá se ještě něco dělat? Řekla mi že se mám obrátit na soud nebo znovu žádost o důchod,co je lepší? Zkusila jsem práci s uklidovou firmou,ale celou noc a další dva dny mě ruka bolela a a oak se mi u loktu udělala kulicka

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kolajová,

pokud jste neuspěla s námitkou, tak je nezbytné do 60 dnů podat správní žalobu ke Krajskému soudu. U této žaloby se neplatí žádné poplatky a není třeba advokát. Musíte dokončit celý správní proces.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji