Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zamítnutí invalidního důchodu

Autor Sikorová
Předmět zamítnutí invalidního důchodu
Dotaz Dobry den mužu Vás poprosit o zaslání formuláře o sepsáni námitky o zamitnuti invalidniho duchodu? Nebo prosím o radu splnuji jen 20% invalidity. Děkuji s pozdravem Sikorová. kristasikorova243@seznam.cz

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Síkorová,

žádný formulář na podání námitky proti zamítnutí žádosti o ID není. Stačí napsat, že podáváte námitku proti rozhodnutí č......., ze dne...., že nesouhlasíte se zamítnutím žádosti a podáváte námitku. K námitce přiložte rozhodnutí o nepřiznání ID a případně nejčerstvější lékařské zprávy. Námitku musíte poslat do 30 - ti dní a to na adresu ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5. Pokud jde o to, že splňujete pouze 20% míry invalidity, tak je to opravdu málo. Nejsem posudkovým lékařem a tudíž Vám nemohu více poradit. 

S pozdravem 


S pozdravem Václav Krása


Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji