Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

zaludecni vredy a invalidni duchod

Autor jana
Předmět zaludecni vredy a invalidni duchod
Dotaz

dobry den pane doktore mam na vas dotaz uz dlohodobe se lecim na zaludecni vredy  pan doktor me zdelil ze nesmim vykonavat fyzickou praci ani nocni smeny  mam mit fyzicky a psychycky klid tak sem se htela poradit jestli si  tedy mohu zazadat o castecny invalidni duchod dekuji predem za odpoved

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jano,

jako první musím napsat, že nejsem žádný doktor. Obávám se, že žaludeční vředy nejsou tou správnou diagnózou pro přiznání ID. Poraďte se se svým lékařem a pokud Vám dá doporučení, abyste si požádala o ID tak tak učiňte.

S pozdravem Václav Krása

Vážená paní, rád jsem Vám poradil, a pokud budete opět potřebovat mojí radu, můžete se na mě kdykoliv obrátit s dotazem. Dovoluji si Vás poprosit také o pomoc. Národní rada osob se zdravotním postižením ČR, jejíž jsem předsedou, se změnou zákona o loteriích, dostala do velmi složité finanční situace. Má povolenou sbírku. Pokud byste mohla Vy osobně, nebo někdo z Vašich blízkých přispět jakoukoliv částkou na tento sbírkový účet, velmi by nám to pomohlo při další důsledné obhajobě práv a zájmů osob se zdravotním postižením a jejich blízkých.

Číslo účtu je: 248896031 / 0300. Podrobnosti ke sbírce najdete na webu www.nrzp.cz. Předem Vám děkuji za Vaši snahu nám pomoci.