Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Žaloba

Autor Ilona
Předmět Žaloba
Dotaz Dobrý den, pobírám ID l.stupně,můj zdr.stav se zhoršil,po konzultaci s praktickým lékařem jsem zažádala o zvýšení ID, který mi byl zamitnut i po odvolaní.Mam ještě nějakou možnost odvolání nebo žaloby?Děkuji za odpověď.Ilona

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Ilono,

samozřejmě, že máte možnost ještě podat správní žalobu, a to ke Krajskému soudu, a to do dvou měsíců od doručení rozhodnutí o zamítnutí Vašeho odvolání. Doporučuji Vám, abyste požádala Krajský soud o upuštění od poplatků a případně přidělení advokáta ex offo. On by Vám mohl pomoci napsat žalobu.

S pozdravem Václav Krása

Vážení, rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji.