Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Zadost o radu co mam delat.Predem moc dekuji.J.K.

Autor Klima Jiri
Předmět Zadost o radu co mam delat.Predem moc dekuji.J.K.
Dotaz V roce 2009 mne delali endoprotezu leveho kycle,to byl zacatek mych problemu s kloubama.Dle MUDr.HORAKOVE mam dnes na pateri/Plotenka L 3 symetrickou protruzi do 4-5 mm,plotenka L4 prominuje v kombinaci se spondylosou do 3-4 mm,plotenka L5 tez prominuje s spolyndosou do 5mm.Ve vuetrenem useku je spondylarthroza.Dale mam dle MUDr prochazky primare v Litomericich v ramenou mam omartrosa II.st. V levem kolenu mam artrosa poc.3 st. s nalezem defektu lat. kondylu fem- kyretaz,parc.rutp LCA,hypertrofie Hofmanova telesa.v prvem artrosa 2 st.Dost spatne se pochybyji kazdo chvilku muim mnenit polohu nevydrzim delsi dobu stat a ani sedet tak to stridam.Ale proc pisu.Dne 25.7.2016 jsem byl u posudkove komise a MUDr hankova mne tam sprdla jak maleho kluka ze mam zahodit fr.hole mam vice cvicit jezdit na kole a behat.Navrhla mi inv.1stupne ze jsem pry zdravi.Dekuji za radu Jiri Klima nar.26.2.1957.Usti nad/Labem

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Klímo,

musíte počkat, až obdržíte rozhodnutí o přiznání ID I. stupně. Po té máte 30 dní na podání námitky proti rozhodnutí. Do námitky stačí uvést, že rozhodnutí neodpovídá všem skutečnostem Vašeho zdravotního stavu, a tudíž, že podáváte námitku a žádáte nové posouzení. Námitku musíte podat prostřednictvím Vaší OSSZ, ale adresovat ji budete na ČSSZ, Křížová 25, 155 00 Praha 5.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji