Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

žadost o pid

Autor dáša turková
Předmět žadost o pid
Dotaz

DOBRY DEN JE MI 56 LET JSEM UŽIVATELEM ČID MAM ODPRACOVANO 38 LET A DVĚ DĚTI ,JSEM PRACUJICÍ ALE MUJ ZDTAVOTNI STAV SE RAPIDNĚ ZMĚNIL K HORŠÍMU MAM OBOUSTRANOU DYSPLASTICKOU COXARTOZU A VELKÉ BOLESTI NOHOU , V LONI MI PRIZNALY ČID NA PORAD LETOS MI BYLO NAVRHNUTO ABYCH POZADALA O PLNY DŮCHO D ALE MAM  OBAVY ŽE  MI PID NEDAJI A VEMOU MI JEŠTĚ TEN ČID MUŽE SE TO STAT A MYSLITE SI ŽE MAM NADEJI NA PRIZNANI PID.

.PS,JEŠTĚ JEDEN DOTAZ KDYZ PODIRAM TED 4700 ČID KOLIK BY ČINIL PLNY DŮCHD NEBO SE TO POČITA Z VYPLATY

 MOC DĚKUJI DÁŠA

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Turková,

nedokáži odhadnout jak bude probíhat jednání LPK. Ve Vašem případě bych asi zkusil požádat o PID, ale nebudete moci pracovat. PID by mohl být ve výši asi 12 000 Kč.

S pozdravem Václav Krása