Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

žádost o čid v jiném okrese

Autor Blanka
Předmět žádost o čid v jiném okrese
Dotaz Dobrý den. Chtěla bych se Vás zeptat,zda je možné si zažádat o čid v jiném okrese než kde mám trvalé bydliště.Pocházím z Náchodského okresu a už nechci,aby můj zdravotní stav posuzovali lékaři z tohoto OSSZ.Pokud je to možné,tak jak mám prosím postupovat? Předem děkuji za odpověď.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Blanko,

to možné není. Můžete spíše podat stížnost na MPSV ČR, odbor posudkové služby, Podskalská 19, 128 00 Praha 2 o podjatosti posudkových lékařů a zároveň požádat o možnost podat žádost k jinému posudkovému lékaři.

S pozdravem Václav Krása