Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

žádost o celý důchod

Autor Věra
Předmět žádost o celý důchod
Dotaz

Dobrý den,měla bych dotaz ohledně operace.Jsem v čid a jsem na pracovní neschopnosti,v únoru mám jít na výměnu kyčelního kloubu a slyšela jsem,že si mohu zažádat o plný invalidní důchod na dobu 1 roku,co je na tom pravdy.Do plného starobního dúchodu odcházím 4.3.2017.Předem Vám děkuji za odpověď.Věra

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Věro,

samotná operace kloubu není indikátorem pro přiznání ID III. stupně. Teprve, kdyby po operaci vznikly nějaké následky, tak byste mohla požádat o ID III. stupně.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud mi rozkliknete reklamu na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji