Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

žádost

Autor Gabriela
Předmět žádost
Dotaz Dobrý den chci se zeptat mohla bych žádat alespon o částečný inv.důchod s hep.c ? Chronickou hepatitidu typu c mám již 9 let trpím při fyzické námaze únavou depresemi bolesti břicha .Chtěla bych zkusit žádat o částečný invalidní důchod jen nevím zda se to vztahuje i na tuto nemoc . Jsem matka 3 dětí ,předem děkuji už za jakoukoliv odpověd s pozdravem Jeníková.

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Jeníková,

doporučuji Vám, abyste požádala Vašeho ošetřujícího lékaře, aby Vám napsal doporučení k přiznání ID. Tepre potom je možné požádat o ID. Přesto si myslím, že výsledek je nejistý.

S pozdravem Václav Krása