Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

ŽÁDOST O DŮCHOD U SYNA S DMO

Autor Olga B.
Předmět ŽÁDOST O DŮCHOD U SYNA S DMO
Dotaz

DOBRÝ DEN PANE KRÁSO,OBRACÍM SE NA VÁS S PROSBOU O RADU .

SYN JE MÁ OD NAROZENÍ  DMO A NASTUPUJE OD ZÁŘÍ 2013 NA  OA  v JANSKÝCH lÁZNÍCH .

JIŽ S PŘEDSTIHEM JSEM CHTĚLA ŽÁDAT na OSSZ v NÁCHODĚ SYNOVI O INVALIDNÍ DŮCHOD, NYNÍ 23.8. MU BUDE 18 LET.

BYLO MI ŘEČENO,ŽE MÁM ŽÁDAT AŽ V ZÁŘÍ ,AŽ SYN NASTOUPÍ NA ŠKOLU.BOJÍM SE,ŽE ŽÁDOST BUDE TRVAT DÉLE A ŽE NEBUDEME SCHOPNI PLATIT 4000 ZA STUDIUM NA TÉTO ŠKOLE(STRAVA + UBYTOVÁNÍ) + AŽ cca 1000 KČ NA ŠKOLNÍ POTŘEBY KTERÉ ZAJISTÍ ŠKOLA.

MÁME V RODINĚ JEDEN PŘÍJEM MANŽELA A DOPOSUD JSEM NA SYNA POBÍRALA PnP ALE TEN NÁM V DEN JEHO 18-TÝCH NAROZENIN TÉŽ KONČÍ A NEVÍM JESTLI NÁM HO PŘIZNAJÍ I NADÁLE.

MOC DĚKUJI ZA RADU ČI POMOC JAK DANOU SITUACI ŘEŠIT

S POZDRAVEM A PŘÁNÍM HEZKÉHO DNE  BUREŠOVÁ ,NÁCHOD

 

 

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Burešová,

doporučuji, abyste žádost podala písemně, a to hned. Nevím proč byste měla čekat až od nástupu do školy. Žádost pošlete doporučeným dopisem.

S pozdravem Václav Krása