Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

Z3NA2

Autor KAREL
Předmět Z3NA2
Dotaz

ZDRAVIM PANE KRASA-V LEDNU 2010 MY BYL PRIZNAN 3ST ID V LISTOPADU 2010 MY BYL SNIZEN NA 2ST OD TE DOBY JSEM NEOBDRZEL ROZHODNUTI O SNIZENI NA 2ST ASTALE MY CHODI ID V PLNE VYSI PRED MESICEM JSEM BYL NA OSSZ TOTO URGOVAT KDE MY SDELILI ZE TO PROVERI A DAJ VEDET ALE STALE SE NIC NEDEJE MAM OBAVU ZE BUDU MUSET VRACET CAST PENEZ  JAK POSTUPOVAT DEKUJI .

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Karle,

je to strašný nepořádek. Počítejte s tím, že budete část vyplacených prostředků vracet. Od prosince 2010 Vám nenáleží ID III. stupně. Doporučuji Vám, abyste neustále upozorňoval OSSZ, že Vám neoprávněně posílají vyšší důchod.

S pozdravem Václav Krása