Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vzdělání a invalidní důchod

Autor Julie Kamenská
Předmět vzdělání a invalidní důchod
Dotaz Dobrý den, pobírám invalidní důchod II.stupně a studuji poslední rok magisterského studia. Chtěla bych se Vás zeptat, jestli v případě, že získám titul Mgr. bude to mít za následek snížení nebo dokonce odebrání invalidity. Děkuji. S pozdravem Julie Kamenská

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Kamenská,

získání vysokoškolského vzdělání nemá žádný vliv na stupeň invalidity. Pokud by Vám něco takového hrozilo, hned se mi ozvěte. Přeji Vám úspěšné ukončení studia.


Rád jsem Vám odpověděl na Váš dotaz ve svém volném čase. Velmi bych přivítal, pokud byste i Vy věnovali Váš čas na prohlédnutí reklam na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Je to moje jediná odměna za radu, kterou se Vám snažím pomoci. Předem Vám děkuji. 

S pozdravem Václav Krása