Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

vyse duchodu

Autor iva prokopova
Předmět vyse duchodu
Dotaz

Dobry den prosim o vysvetleni: V loni 2009 jsem byla operovana v unoru. v rijnu jsem zazadala o inv. duchod. ten mi byl priznan od unora 2009. v lednu 2010 mi prisly penize za cele obdobi (unor- prosinec) pri rozpocitani castky na jednotlive mesice byla tato castka vyssi nez pobiram od ledna letosniho roku o cca 1000,kc je to v poradku. dekuji za vasi odpoved

Odpověd na dotaz:

Vážená paní Prokopová,

nemusíte si dělat žádné starosti. Jedná se pravděpodobně o doplatek za dopočítané dny. Pokud by Vám bylo vyplaceno více, je pravděpodobné, že by na to už ČSSZ přišla.

S pozdravem Václav Krása