Konto pomoci

NRZP ČR zahájila činnost Konta pomoci www.kontopomoci.cz, na kterém shromažďuje finanční prostředky na podporu projektů, které pomáhají osobám se zdravotním postižením.

Na konto pomoci můžete přispět různými způsoby. Můžete poslat jednorázový dar na sbírkový účet č. 248896031/0300 u ČSOB. Můžete přispět i trvalým příkazem určité částky, a to opět na stejný účet nebo si stáhněte zdarma na Appstore nebo Google Play aplikaci SEJF, zaregistrujte se a pouhými 4 kliknutími přispějte na sbírkový účet Konto pomoci. Bližší podrobnosti najdete na webu www.kontopomoci.cz.

 

výpočet

Autor Milan
Předmět výpočet
Dotaz

Dobrý den

Za tři roky mi bude 65 roků.Od roku 1986 jsem pracující invalidní důchodce.Do roku 1999 jsem pobíral částečný invalidní důchod,od roku 2000 pobírám plný invalidní důchod.Bude se mi znova přepočítávat důchod po odchodu do starobního důchodu či mi zůstane stejná částka důchodu,kterou pobírám doposud?Děkuji za odpověd.Milan Švec

Odpověd na dotaz:

Vážený pane Šveci,

při odchodu do starobního důchodu Vám bude důchod přepočítán. Doporučuji Vám, abyste šel do starobního důchodu při dovršení potřebného věku. Je to nejvýhodnější varianta.

S pozdravem Václav Krása

Budu rád, pokud si prohlédnete reklamy na mém webu www.vaclavkrasa.cz. Děkuji.